Dacer

Największa oferta kafli w polsce

KUCHNIE KAFLOWE

Chcesz powrócić do dawnych czasów, szukasz naprawdę oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju kuchni? Postaw na kuchnie kaflowe. Szeroki wybór kafli, ich wzory i kolory pozwalają na dopasowanie jej wyglądu do upodobań każdego klienta. Ponadto, żadna potrawa nie smakuje tak, jak ta przyrządzona na oryginalnej kuchni kaflowej. To element funkcjonalny i bardzo trwały, więc jeśli jest dobrze wykonany, przetrwa wiele lat. Powrót do tradycji nada charakterystycznego klimatu każdemu pomieszczeniu, a potrawie wyśmienitego smaku. Oprócz głównej funkcji, jaką jest przygotowanie posiłków, działanie kuchni kaflowej polega na akumulacji i emisji ciepła do pomieszczenia, co pozwala na znaczne zredukowanie kwot wydawanych na takie nośniki energii jak prąd, gaz oraz olej opałowy.

Kuchenne piece kaflowe

Bez wątpienia warto zdecydować się na nawiązujące do tradycji, a jednocześnie nadal bardzo efektywne rozwiązanie, jakie stanowią piece kaflowe. Kuchenne wnętrze prezentuje się zupełnie inaczej po zamontowaniu takiego elementu aranżacyjnego – staje się bardziej przytulne i ciepłe, zarówno w sensie metaforycznym, jak i dosłownym. Co więcej, można go wykorzystać do ogrzewania wody w całym domu, po wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji.

Piece kaflowe stosowane są już od XI wieku, lecz wtedy mogły sobie na nie pozwolić osoby bardzo majętne. Obecnie ceny są na tyle przystępne, że bez trudu możesz doświadczyć jego walorów w swoim domu.